Blog


Web Tasarımında Ankaranın Farkı

Web Tasarımında Ankaranın Farkı


Web Tasarımında Ankara'nın Farkı

Ankara web tasarım firması olarak Nanomedya Farklı bir strateji izlemektedir. Çağın vizyonuna uygun özel Html 5 ve Bootstrap 4 tasarımlar  ile fark yaratıyor. Özellikle Google Hız Testi Verilerine göre inanılmaz bir performans sergiliyor.  Mobil uyumlu responsive bir altyapıya sahiptir. Wordpress tarzı siteler biliyorsunuzdur hem ağır hem de sürekli güncelleme derdi bulunmaktadır. Sürekli günlük takip edip güncellemek zorundasınız. Açık kaynak kod olduğundan her zaman insanların uğraştıkları bir yazılımdır. Artıları ve eksikleri bulunmaktadır. 

Daha öncelerden bende şahsen wordpress'e ağırlık vermiş bir insan olarak artık wordpress'in inanılmaz yavaşladığını gözlemledim. Yani neredeyse makale eklemek bile imkansız hale geldi özellikle paylaşımlı hostinglerde çok ciddi sıkıntılar yaşanmakta. Her bireyin kendine özgü bir vps alma gücü olmadığından ister istemez böyle dersler ortak bir dert olmaktadır. Fakat nanomedya'nın yeni geliştirdiği bu şu anda ziyaret etmekte olduğunuz bu web sitesi bu sorunları aşmıştır. Tıpkı wordpress gibi bir çok modülü içerisinde barındırmaktadır. Bir firmanın ihtiyacı olan blog alt yapısı %100 seo uyumlu olarak karşımıza çıkmaktadır. Meta etiketleri olsun Og ( facebook, twitter, linkedin, Tumblr) vb. sitelerde tek tuşla paylaşım özelliği gibi wordpress de olan çoğu özellik ( etiket sistemi, aktif pasif ayarları ile modüler sistem yerleştirme) gibi bir çok özellik dahil edilmiştir. Üstelik sistemimiz inanılmaz seri ve performanslıdır.

Nanomedya Yazılımı altyapı değiştikçe gelişmeler yeni sistemlere de aktarılmaktadır. ( müşterinin isteği doğrultusunda) eğer aradığınız google'de markalaşmak ve kurumsal bir web tasarım ise bu ihtiyacınızı Nanomedya özel yazılım sürümü karşılamaktadır. Admin panelden kolaylıkla yazı makale ve resim ekleyebilir. Referanslarınızı girebilir, ürünleriniz varsa ürünleriniz ekleyerek hemen sergileyebilirsiniz. Tüm bu seçenekler tamamı ile google seo uyumludur. 

Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır.

Fiyatlarımız 750 TL'den başlayıp 3000 TL' ye kadar opsiyonel olarak istediğiniz özelliklere göre değişmektedir. Eğer kaliteyi arıyorsanız ve performans sizin için önemliyse mutlaka nanomedya yazılımlarını tercih etmelisiniz. Nanomedya yazılımının diğer yazılımlardan farkı çok hızlı index almasıdır. Kategorilendirilmiş Xml yapısı ile google botları daha hızlı bir şekilde index almalarını sağlıyor. Özel meta etiketleri ile günlük arama motorları botlarının sitenizi ziyaret etmesi sağlanıyor. Otomatik ping atması ve google search console ' ye bildirilmesi sağlanıyor.

 

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı