Blog


SEO ile hedefi 12 den vurun

SEO ile hedefi 12 den vurun


SEO ile hedefi 12 den vurun Profesyonel SEO ekibimiz ile Ankara SEO olarak bizi tercih edin pişman olmayın. SEO dediğimiz kavram arama motorlarının reklamsız bir şekilde web sitelerinin kalitesine , içerik zenginliğine, popülerliğine göre sıralamasıdır. SEO daki en önemli faktörlerden birisi domaindir. Domain anahtar kelimeniz ile orantılı olmalıdır. Örneğin Ankara Ostim Web Tasarım kelimesinde yükselmek ve liderliği ele geçirmek istiyor isek ankara ostim webtasasarım domaini çok iyi bir seçim olacaktır. Basit bir seo çalışması ile bu kelimede liderliği ele alabiliriz.

HER YÜKSELMEK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYE AYRI DOMAİN ALIN

Her yükselmek istediğiniz kelimeye özel domain ve hosting alın. Hosting alırken farklı ip bloklarında farklı host firmalarından alın ki ip referans olsun. En son ana web sitenize dış bağlantı linkleri vererek ana sitenizi besleyin ve kuvvetlendirin. Dış link inşasını bu şekilde yapabilirsiniz.

İç Link olarak web sitenizde aynı buradaki makalemizde olduğu gibi iç link bağlantısı yaparak kendi web siteniz içerisindeki bir ana kategoriyi seçerek o kategoriyi güçlendirebilir ve daha sonra dış link alarak iç link ile güçlendirdiğiniz ana kategorinizi dış seo ile destekleyerek daha güçlü hale getirebilirsiniz. Web tasarım fiyatları Ankara’da ortalama 1000 TL ile 2000 TL aralığında ortalama fiyatlar ile Kurumsal Web Tasarımyaptırabilirsiniz. SEO ‘da yükselmek , Profesyonel bir web sitesine sahip olmak için bizlere başvurabilirsiniz.

SEO ‘da yükselmek için Bizi Tercih edin…

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı