Blog


İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanırım?

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanırım?


İnternet üzerinden nasıl para kazanabilirim?

Bugün bir web sitesi açarak yeteneklerinizi sergileyin. En iyi olduğunuz konuda bir wordpress kurarak blog açın. Bilgi ve dökümanlarınızı burda günlük makale yayımlayarak insanlara ulaştırın. Paylaşın ve Paylaştıkça Ziyaretçi kazanın web sitenizin hittini ( ziyaretçisini yükseltin ).

Hangi Sektörde Sitelerden Gelir Elde Edebilirim?

Öncelikle sektörünüze göre değişir. Örneğin makyaj, kişisel bakım ve kadın ile ilgili bir web sitesi kurarsanız tutma ihtimali yüksek bayanlar her gün farklı videolar ve resimler, yazılar, makaleler, sorular ve cevaplar arıyor.

Youtube videolarından ek gelir elde edebilirsiniz !

Youtube ile adsense ortak çalışması neticesinde 18 yaşından büyük herkes ek gelir elde edebiliyor. İnsanlar sizlerin videolarını inceledikçe , izledikçe para kazanıyorsunuz. Hergün 2-3 video çekip atsanız 1 yılda ciddi paralar kazanabilirsiniz. Kim bilir belki de fenomen olabilirsiniz. Videolarda makyaj videoları, eğitimler ve komik videolar öncelikle para kazandıran videolar. Neden mi? komik videolar genelde sosyal medya sitelerinden beğenenler paylaşırlar arkadaşları da izlesin diye , peki bu ne anlama gelir? tabiki daha fazla ziyaretçi ve daha fazla gelir demek.

Google Adsense kullanarak web sitemden nasıl para kazanabilirim?

Google adsense’ye katılmak eski yıllarda olduğu kadar basit değil . 2009 ‘lu yıllarda hemen başvuruyordunuz 2 uyduruk siteyle 2 gün içinde onay alabiliyordunuz . Sonra sistemi değiştirdiler ön onay aşaması yaptılar sonra iyice geliştirip kolay kolay hiçbir Tc vatandaşına üyelik vermemeye başladılar. Çoğu kişi hile, usulsüz şekilde para kazandığından google bunu fark etti dilimizi pek fazla bilmedikleri için Türkiye’de bir ofis açtılar Türkiye’de ne zaman ofis açıldı artık uyanık geçinen 5-6 hesap açıp dünyanın parasını kaldıranlar artık hesap açamamaya başladılar. Kısacası hile yapmayın 5-6 ay düzenli içerik girin tasarım, hız, sosyal medya ve hit konusunda ziyaretçi konusunda içeriğinizi zenginleştirdiğiniz de başvuru yapın ozaman kabul edilecektir. Baktınız bulamıyorsunuz internetten hesap satanlar ‘da mevcut yapacak birşey yok bir şekilde gelir elde etmeniz gerekiyor.

Bir WordPress Sitesinin Maliyeti Nedir?

WordPress ücretsiz bir yazılımdır fakat bilene, bilmiyorsanız yada hiç anlamıyorsanız bu işi 4x4lük yapabilecek kapasitede bir wordpress sitesi 1500 tl ‘ ye çok rahatlıkla kurulup içerikleri bizim sitemiz gibi hazırlanabilir. Wordpres eklentileri sayesinde kolaylıkla google arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Blog kurduğunuzda zaten imleme vs siteleri ile kısa zamanda üst sıralara sitenizi taşıyabilirsiniz.

Başka Nerden Para Kazanabilirim?

Network Marketing sistemleri ile ‘de para kazanabilirsiniz. Örneğin Türkiye’nin en büyük kozmetik sektörlerinden birini ele alalım. Farmasi Marketing Gruplarından ek-gelir elde edebilirsiniz. Çok basit WordPress kurup , kapıda ödeme seçeneği ile çok rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında paylaşabilir takip et takip bırak seçenekleri ile takipçi kasarak çok rahat bir şekilde belli kitlelere ulaşarak satış yapma imkanınız oldukça fazla genelde evde hanımınızın kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Evde oturan çalışmayan bayanlar için en ideal kazanç sağlayabilir. Farmasi Kataloğunu takip edip güncel ürünleri bir önceki ayın kataloğu ile bir sonraki ayın kataloğunu karşılaştırıp stok yaparak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi danışman‘ları sizlere bu konuda yardımcı olacağına eminiz.

Web Tasarım’ımızı Siz Yaparmısınız?

Tabi ki profesyonel bir şekilde içeriklerini ve şablonlarını oluşturur sizlere teslim ederiz. Kalite olarak aynı bu sitede gördüğünüz kalitede sizlere wordpress web sitesi hazırlayabiliriz. Sitenizden ek-gelir elde edebilmeniz için direktifler verebiliriz. İletişim bölümünden bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı