Blog


Google de yükselmek nasıl olur

Google de yükselmek nasıl olur


Google’de Yükseliş Nasıl Yapılır?

Google’de yükselmek çok emek isteyen, profesyonellik isteyen, sabır ve çaba isteyen bir seçenektir. Google sürekli kendini geliştiren bir algoritmaya sahiptir. İnternet üzerinden çeşitli dersler, kurslar, backlink çalışmaları, paralı olarak web sitenizi optimize etme gibi birçok seçenek bulunmakta. Bunların çoğu işe yaramamak ile beraber halen eski yöntemleri kullanarak nadir olarak üst sıralara çıkabilen kişiler olmaktadır. Google’de yükseliş nasıl olur? sorusunun cevabını aşağıdaki makalemizde inceleyebilirsiniz. #Ankarawebtasarım firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  • Googlede yükselmek için gerekenler 
  • İyi bir altyapıya sahip web tasarım ve içerik
  • İyi bir seo uzmanı
  • Makale yazacak personel
  • Eklenti ve optimizasyonu sitenizin hızını ve popülerliğini arttırmayı bilen bir personel
  • Sosyal Medya Paylaşımlarını yapabilecek bir personel
  • Sosyal Medya Paylaşımlarını hazırlayabilecek bir grafiker

"Yukarıdaki özellikler sizlere lazım olan şeyler fakat birde bunun maliyeti var firma olarak bunları tek tek almaya kalksanız 10.000 TL üzerinde para harcarsınız aylık çalışan personelin ihtiyacı + yolu + yemeği herşeyi ayrı bir masraf olacaktır sizlere birde bu işe hosting , domain vs eklenince gerisini siz düşünün…"

Bunun Daha iyi bir çözümü yok mu?

Elbette var. Ostim web tasarım firmalarından #Nanomedya Reklam Ajansı ile çalışabilirsiniz yukarıdaki saydığımız tüm özellikler için sabit bir ücret öder ve yukarıdaki maliyeti %500 oranında azaltabilirsiniz.  Optimizasyon, web tasarım, içerik girmek, seo çalışmaları, #backlink çalışmaları gibi seçenekler sizlere sunulur ve ajansımız tarafından yapılır.

İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek uzman kadromuz ile tanışabilirsiniz. Tasarım, Yazılım, SEO, Makale ekibimiz ile bir bütün içerisinde profesyonel olarak çalışmaktayız.

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı