Blog


Firmanıza web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?

Firmanıza web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?


Firmanız için en ideal web sitesi öncelikle amaçlarınıza uygun olarak değişmektedir. Örneğin Alışveriş ile ilgili bir mağazanız var ise web siteniz kobi tasarımı ya da wordpress olmaz öyle bir siteye bir e-ticaret sitesi daha çok yakışır. WordPress sitelerde alışverişe uyumlu temaları mevcut ama yoğun hit aldığınızda veritaban şişer ve her an sıkıntı yaratabilir. Bu yüzden  bir e-ticaret sitesi yapmak sizin için daha uygun olacaktır. Eğer ihtiyacınız olan bir Kobi Tasarım ise burdaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-ticaret Sitesinin Faydaları

Eticaret sitesi satışlarınızı arttırmak,  ürünlerinizi pazarlamak için en ideal çözümdür. Alışveriş sitenize ürünlerinizi , Gtin kodlarını, Açıklamalarını güzel bir şekilde girip seo kurallarına uydugunuzda web siteniz daha ön planda çıkacaktır. Bol bol görsel kullanmanız ve görsellerin boyutları ve sitenizin hızı gerçekten bu işte önemli.

E-ticaret sitelerinden ne kadar gelir elde ederim

Kendinize bir web sitesi yaptırdınız, Alışveriş sistemi kurdunuz fakat satışlarınız az ve hittiniz yani sitenizin ziyaretçisi yok denecek kadar az bu durumda nasıl bir yol izleyebiliriz derseniz tabi ki N11 , Gittigidiyor, Pttavm, Hepsiburada gibi büyük e-ticaret sitelerinden xml yardımı ile sitenize aktardığınız tüm ürünleri aktarıp ordanda %10 , %12, %17 gibi ufak komisyon bedelleri ile satış yapabilirsiniz. Ortalama ayda 1000-1500 tl gibi özellikle gıda sektöründe gelir elde etmek mümkün. Büyük hitli yıllardır bilinirliği olan e-ticaret sitelerine hükmedebilmek oldukça zor bir iştir. Yavaş yavaş kampanyalı ürünler ve ucuz uygun fiyata ürünler sergileyerek mağaza puanınızı ve yorumlarınızı arttırdığınız’da kullanıcı güvenini kazanmış olursunuz.

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Alışveriş sitesi yaptırmak isterseniz kurumsal sitemiz Nanomedya sitemizden sipariş verebilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Net Framework tabanlı uygulamalarımız sanal mağazalarımız çok hızlı ve seri bir şekilde açılmakta siteler google page testinden oldukça başarılı bir şekilde geçmiş kaliteli içeriklerdir. Ücretsiz bir şekilde alışveriş sitesi kurabilirsiniz sadece yıllık hosting bedeli ödeyerek bu sisteme sahip olabilirsiniz.

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı