Blog


Başarılı Seo Çalışmaları

Başarılı Seo Çalışmaları


Başarılı SEO Çalışmaları Nasıl Olur?

SEO çalışması yapılırken hepimiz birçok deneme yapar ve çoğu zaman yanılırız. Genelde denemelerimizi yapmadan önce mutlaka paravan bloglar üzerinde çalışmalıyız. Asla kendi web sitemiz üzerinde ilk denemelerimizi yapmamalıyız. Örneğin internet üzerinden bir döküman buldunuz SEO ya faydası olduğunu söylüyor önce paravan bloglarda deneyerek neticeyi takip etmelisiniz.

SEO ‘DA BAŞARIYI YAKALAMANIN YOLLARI

Seo yapılacak web sitesinin öncelikle İÇ SEO tekniklerinin düzgün yapılandırılması gerekmektedir. İç seo dediğimiz olay web sitesi makaleleri içerisinde makalelerinizi paylaşırken link olarak normal editörün verdiği link’i değil de hazır internet üzerinden  ” <a href=”http://www.nanomedya.com.tr/” title=”web tasarım”>Ankara web tasarım</a>” tırnak içerisine aldığım yazı gibi bir kod ekleyerek title ve link bağlantısı vererek internal link vermeniz gerekmektedir. 2018 SEO kurallarına göre bu sistemde yapmanız web sitenizin gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.

SEO YAPILACAK SİTELERE BACKLİNK İNŞAASI

Backlink inşası yapılırken en önemli nokta noffollow link almaktır. Dofollow linkler zararlı olabilir. Nofollow linkler yahoo backlink olarak sizlere yansır. Faydası olur. Google son güncellemelerde nofollow dofollow’dan daha yararlıdır der.

ANKARA’DA SEO YAPAN FİRMALAR

Ankara ‘da profesyonel seo işi yapan firmalar arasında Nanomedya Reklam Ajansı olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ankara SEO Firması olarak sizlere yardımcı olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Konusunda uzman arkadaşımıza danışarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler : Başarılı Seo Çalışmaları

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı