Blog


Ankara Web Tasarımda Profesyonel Hizmet

Ankara Web Tasarımda Profesyonel Hizmet


Günümüzde bir web sitesi yalnızca bilgi paylaşım aracı değil, aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliği ve ara yüzü olduğundan müşterilerinizin hakkınızda fikir sahibi olmak için başvurdukları alan artık web siteniz olmalıdır. Bu yüzden kurumsal web tasarım’ınızın en doğru şekilde anlaşılması firma olarak en önemli ihtiyaçlarınızdan biri olmaktadır. Sizin için bu gerekliliğinizi en doğru şekilde karşılamak bizim işimiz.

 

Ankara Web Tasarım – Nanomedya ‘yı neden tercih etmeliyiz?

Ankara web tasarım firmaları arasında işini profesyonelce yapan, hazır uygulama wordpress, joomla, cms programları kullanmadan tamamen kendine has özgü tasarımı ve projeleri ile tamamen özel bir yazılım ve eklentileriyle sizlerin kurumsal web sitesi ara yüzünüze en uygun kriterleri içermektedir.

Web Tasarım gerçekten firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartacak şekilde dizayn edilmeli, aksi takdirde web sitenizin daha basit ve hazır programlar ile yapılmış olması müşterinizin gözünde basit bir firma imajı vermektedir.

İnternetlerde hep görürüz çok güzel görseller hazırlanır, çok güzel içeriği zengin makaleler ile beslenmiş web sitesine baktığınızda çok büyük kurumsal bir firma izlenimi imajı vermiş o kadar çok site var ki ; fakat gittiğinizde firmaya o kadarda büyük ve kurumsallaşmamış olduğunu gördüğümüz ve şaşırdığımız o kadar firma var ki; aynı zamanda çok büyük bir firma olup da wordpress gibi tasarımı hazır, uygulama ile kurumsal kimlik imajı vermeye çalışan ama aynı tasarımı binlerce kişinin kullandığı bir tasarımı kullanan fakat bunun farkında olmayan o kadar çok firma var ki onuda söylemeden geçemeyeceğim.

 

Kısacası Web Tasarımı yaptırırken öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlar

 

  • Siteniz Mobil Uyumlu mu?
  • Web Siteniz Hızlı mı açılıyor?
  • Hangi Lokasyon Sunucu Kullanılıyor?
  • Özel bir script ( yazılım ) ile kodlanmış bir web sitesi mi? Yoksa herkes de olan milyonların kullandığı bir yazılım mı?
  • Size özel konsept bir tasarım hizmeti veriliyor mu?
  • Sözleşme yapıyor musunuz? Sitenizi ve kurumsal firmanızı garantiye alıyor musunuz?

İnternette görüp de şahit olduğumuz o kadar çok olay var ki örneğin; Bir müşterimiz daha önce bir x firmasından domain, Hosting ve tasarım hizmeti almış aldığı hizmet wordpress tasarımı hazır kodlanmış binlerce kişinin kullandığı ve etik olmayan standart bir tasarım ilgili firma büyü bir firma fakat tasarım hoş fena değil ama internette başka firmalara girdiğinde sitesinin aynısının kopyalarını gördüğünde şok olur.

Web Tasarım yapan firmayı arar der ki; Bizim web sitemizin aynısından şu sitede bu sitede de gördüm benim kurumsallığım farklılığım nerede? Web sitesini yapan şahıs der ki; Efendim biz sizin ile web sitesi konusunda anlaştık birbirinin aynısı olmayacağının garantisini vermedik! Kullandığımız tasarım wordpress ve 50-100 TL lik temalar farklı bir tasarım isterseniz 3000 TL ödemeniz gerekir gibi bir cümle kullanmış tasarımı yaptıran firma elinde bir sözleşme, kayıt ve herhangi bir ödeme tutanağı vs olmadığından herhangi bir şikâyette yâda maduruyetini giderecek herhangi bir işlem yapamamış ve bu konuda dili yandığından bizlere geldi ve bizler de kendisine hazır bir web sitesi yerine konsept olarak firmasının içeriği ile ilgili sıfırdan tasarım yaptık ve kendilerine ilettik. Müşterimiz şu an çok memnun firmanın tasarımı o kadar şık ve güzel oldu ki müşteri o kadar memnun kaldı ki memnuniyetinin bir göstergesi olarak birlikte çalıştığı iş ortaklarının da web sitesi işini kurumsal firmamız Nanomedya’ya verdi.

Sizde mağdur olmayın, hazır uygulamalara ucuz web tasarımlarına kanmayın! Gelin birlikte kurumsal kimliğimizi oluşturalım. Başarıya beraber adım atalım sizleri başarıya taşıyan bilinmeyen bir tasarım cı değil bilinen kurumsal bir firma olsun isterseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı