Blog


Ankara web tasarım fiyatları

Ankara web tasarım fiyatları


Ankara web tasarım fiyatları ortalama 1500 ile 3000 tl aralığında firmaların istekleri ve içeriklerine göre değişmektedir. Ortalama olarak en ideal rakam 1500-2000 tl aralığında değişmektedir. Ankara web tasarım firması olarak Nanomedya Reklam ve SEO Ajansı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda wordpress yada kurumsal web tasarım ( özel web tasarım) ve kodlama ile web sitenizi tasarlıyoruz.

ANKARA SEO FİRMALARI

Ankara seo firmaları arasında Nanomedya Reklam Ajansı olarak sizlere google’de yükselmek için özel bir makale ve tanıtım çalışması yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile firmanızın web sitesini google uyumlu hale getirerek responsive mobil uyumlu tasarımlarımız ile google’de yükselmenizi sağlıyoruz. Web sitenizi tanıtan bilgileri internet ve sosyal ortamlarda paylaşarak insanların görmesini sağlıyoruz. Firmanızın ve markanızın bilinirliliğini arttırmak için çalışmalar başlatıyoruz. Google webmasters üzerinden web sitenizin daha önceden silinmiş yada kırık link dediğimiz bulunamayan sayfalarını tesbit edip google arama motorundaki oteritenizi sağlamlaştıyoruz optimize ediyoruz. Google ile uyumlu makaleler hazırlıyor ve tanıtımlar yapıyoruz.

SEO BACKLİNK ÇALIŞMALARI

Ankara Seo Ajansı olarak SEO arama motoru optimizasyonu için makaleler hazırlayıp sosyal ortamlarda paylaşmak, bilinen pagerank yüksek , Mozrank ve Sayfa gücü yüksek hitti yüksek sitelerden paylaşımlar yaparka insanların web sitenizi tanımasını sağlıyoruz. Google’nin dostu olan web sitelerinden link çalışmaları yaparak 3 ile 6 ay arasında web sitenizi görünür bir şekilde yükselmeye çalışıyoruz. Ayrıca Auto SEO dediğimiz linkleme çalışmalarımız ile sitenizin gücüne güç katıyoruz.

MAKALE YAZARLIĞI VE SEO

Makale yazarlığı SEO ‘da çok önemli bir yer tutmaktadır. Web sitenizin içeriği ile ilgili ayda en az 10-15 makale girilmesi web sitenizin bilinirliliğini yükselteceği gibi arama motorundaki bulunma hacminizi de yükseltecetir. Örneğin web sitenizde 1 yıl içerisinde 1000 adet makaleniz olduğunu düşünün google arama sonuçlarında görsel olsun yazı olsun aranmalar da her aramada 1 yazınız çıksa ortalama 1000 kişi sitenizi ziyaret eder gördünüz mü ne kadar basit ve net olarak açıkladık. Mantıken ne kadar sitenizin içeriği fazla ise o kadar kişi web sitenizi ziyaret eder. Milyonlarca insan internette hergün  arama yapıyor değil mi? belki 1 değil 1 makalenize 50 kişi girdi hesabını siz yapın ne kadar kaliteli makale ne kadar gündem de aranan cümle hacmine göre işlem yaparsanız o kadar çok ziyaretçi kazanırsınız ! peki bunları siz yapabilir misiniz? bizler sizler için yapabiliriz. Makale yazarlığında web sitenizin içeriğine göre bizlere vereceğiniz kataloglar yada yazıları google uyumlu hale getirerek yada bizler kendimiz isteğiniz doğrultusunda yazıyor ve sitenizi ön sıralara yükseltiyoruz. İletişim numaralarından bizlere ulaşarak Web Tasarımı yaptırabilirsiniz.

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı