Blog


Ankara Kızılayda en iyi web tasarım firmaları

Ankara Kızılayda en iyi web tasarım firmaları


Ankara Kızılaydaki en iyi web tasarım firmaları hangileridir?

Kuşkusuz ki ; web tasarım alanında bir çok firma mevcuttur. En iyi web tasarım firması nasıl anlaşılır? sorusuna gelince; En iyi web tasarım firması bütçenize göre değerlendirirsek minimum fiyatla en kaliteli içeriği ve tasarımı teslim eden firmadır. Kurumsal olması, fatura kesebilen bir firma olmasıdır. Biliyorsunuz ki fatura olmadan domain ve hosting aldığınızda ileride sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bir örnekle açıklamak gerekirse freelancer ismi ile yani bağımsız çalışan 500-1000 liraya firma olmadan bu işi yapan kişilerden birine web sitesi yaptırdınız. Allah korusun adama bir şey oldu domain hosting hepsi adamın üstüne sizde parasını verdiniz peki nasıl geri alırsınız? alamazsınız neden mi? çünkü elinizde ispat edecek hiçbir resmi evrak yok. O yüzden fatura çok önemli. Faturasız hiçbir işlem yapmayın. Faturanızda mutlaka domain ve hosting bedeli ( xxx.com neyse site ismi ) mutlaka geçmeli. Aksi taktirde çok büyük sıkıtılar yaşarsınız.

Ankara Web Tasarım Firmalarının Genel Özellikleri

Bir çok firma wordpress altyapısı kullanır. Dolayısı ile one page seo yaparlar yani tek sayfa tasarımı kurumsallık adına malesef pek başarılı olduğu söylenemez fakat hız ve google 'de arama motorundaki görünürlük açısından wordpress'in altyapısını taktir etmeden geçemeyeceğiz. Fakat kurumsal bir imaj açısından açıkcası wordpress uygun değildir. Ama kişisel blog için gerçekten güzel bir uygulamadır. AMP gibi bir çok özelliğie sahip olduğundan hızlandırılmış mobil sayfa gibi özellikleri dikkat çekmektedir.

Biz tamamen özel bir altyapı kullanıyoruz. Tıpkı wordpress gibi bir çok modülü bir arada barındıran wordpress'de olmayan bir çok özelliği de içerisine ilave edip tamamen bağımsız bir panel her gün oturum açtığınızda güncelleme var yazısını görmekten sıkılmadınız mı? wordpres sürekli kendini günceller hatta bunu sizin manuel neredeyse 2 günde bir yapmanız gerekir. Çoğu eklenti var olmayan bir güncellemeyi bile sadece profilini ziyaret etmeniz için bile gereksiz bir güncelleme çıkartabilir açıkcası. Çoğu eklenti wordpress'de ücretsizdir. Fakat dediğim gibi hız problemi ve çökme problemleri bu ara çok sık karşılaşılan bir problemdir. Dünyaca kullanılan bir yazılım olmasına rağmen hız durumundan malesef vasat bir uygulamadır. Hittiniz çoğaldığında hosting firmaları aşırı cpu tükettiğinizde dolayı vps yada dedicated'e geçmenizi tavsiye edebilir sitelerinizi kapatabilir. Bu yüzden wordpress altyapısı kullanırken 2 kez düşünmenizi tavsiye ederiz.

Web Tasarımında Ankara 'daki Grafikerler Nasıl Çalışıyor?

Web tasarımı yaparken Ankara'daki grafiker personellerimiz öncelikle müşterinin istekleri doğrultusunda bir çizim sağlıyor. Ön yüz tasarım giydirici personelimiz dikkatli bir şekilde css 'ye döküyor ve tasarımınızı giydiriyor. Daha sonra içerik editör personelimiz içeriklerinizi giriyor ve sisteminizi aktif hale getiriyor size de sadece kullanıcı girişi yapıp özgürce yönetmek kalıyor. Yeni altyapılarımızda ücretsiz SSL'de aktif olarak sizlere sunuluyor.

 

Copyright @2019 | Tüm Hakları Saklıdır Nanomedya Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı